Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3805
Stary 14.11.2009, 18:01
Troche nudny mecz ze względu na zły stan murawy i brak dopingu w niektorych momentach. Lewą stroną (Kosa, czasami schodził Obraniak) najwiecej dobrych dosrodkowan i akcji. Dobrze gra napewno Zewlakow i chyba jednak Lewandowski. Dudka kiks na początku a tak to w miare. Rumuni mieli 1 akcje po błędzie Kokoszki, my bylismy sporo lepsi, oni graniczal się tylko do strzałów z dystansu i wywalczali wiecej roznych. Obraniak ma celownik zepsuty ale próbuje. Napewno na plus Kosa, Obraniak i Żewłakow. Kokoszka i Kuba na minus. Kowalczyk i Dudka też średnio. Reszta całkiem poprawnie.

Odpowiedz cytując