Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3803
Stary 14.11.2009, 18:00
Donki napisał(a):Wyświetl post
A co on takiego zrobił że niby słaniutko
TO jest Piotrek Brożek..Obrońca on raczej bramki nie strzeli
Też chciałbym to wiedzieć. Według mnie gra poprawnie.

Cytat:
kto wymyslił ten mecz na Legii?
kamera główna na wysokości (tfu... na niskości) 3 m nad boiskiem, szalenie zawężona perspektywa, a to, co tak jest widoczne na "murawie" przy każdym kopnięciu to odpryski wody, czy piasku?
pomijam doping... w koncu jakis bojkot chyba trwa
Rumuni - to oni bardzo upierali się przy tej lokalizacji. Pierwotnie, wedle założeń strony polskiej, mecz miał zostać zorganizowany w Kielcach -

Cytat:
Panowie mógłby mi który streścić I połowe lub opisać grę naszych ? Bo do domu wszedłem w czasie przerwy ;/
Pierwsza połowa się odbyła. Raz groźnie strzelał Jeleń, ale bramkarz odbił przed siebie. W sumie to nie ma o czym więcej pisać. Za wiele nie straciłeś
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując