Też chciałbym to wiedzieć. Według mnie gra poprawnie.
Cytat:
kto wymyslił ten mecz na Legii?
kamera główna na wysokości (tfu... na niskości) 3 m nad boiskiem, szalenie zawężona perspektywa, a to, co tak jest widoczne na "murawie" przy każdym kopnięciu to odpryski wody, czy piasku?
pomijam doping... w koncu jakis bojkot chyba trwa
|
Rumuni - to oni bardzo upierali się przy tej lokalizacji. Pierwotnie, wedle założeń strony polskiej, mecz miał zostać zorganizowany w Kielcach -
Cytat:
Panowie mógłby mi który streścić I połowe lub opisać grę naszych ? Bo do domu wszedłem w czasie przerwy ;/
|
Pierwsza połowa się odbyła. Raz groźnie strzelał Jeleń, ale bramkarz odbił przed siebie. W sumie to nie ma o czym więcej pisać. Za wiele nie straciłeś
