Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
AdiWiślak.
Member
Od: 07.2009
Offline
#
3800
14.11.2009, 17:54
Jak na razie tylko gra Kosymi się podoba. Jeleń z Lewym też coś tworzą ,ale za bardzo im nie wychodzi. Nie jest źle ale dobrze też nie..
AdiWiślak.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AdiWiślak.
Znajdź inne posty napisane przez AdiWiślak.