Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16471
Stary 14.11.2009, 14:16
Manager89 wątpie by Wisła na pozycji bramkarza miała solidnych zawodników Pawełek i Cebanu czy są solidni wątpie jeden ostatnio łapie kontuzje a drugi który robi bardziej za zmiennika jest raczej transferem na przyszłość a że Pawełek kontuzjowany to Cebanu wskoczył w jego miejsce choć niedawno miejsce Cebanu było w rezerwach aczkolwiek jednemu i drugiemu nie brakuje umięjętności zwłaszcza ten pierwszy(Pawełek) daje rade ale wątpie by Cebanu umiał zastąpić między słupkami Pawełka gdyby ten nabawił sie kontuzji kóra uniemożliwłaby mu gre np do końca sezonu a po za tym napozycji bramkarza przydałby sie 3ci doświadczony i ograny w pucharach europejskich bo jak przychodzi Wisła gra w pucharach europejskich z żóltodziobami (którzy w ogóle nie mają ogrania w europejskich pucharach lub popełniają proste błędy lub niedają rady bo są za słabi) między słupkamii potem każdy narzeka że Wisła przegrywa
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 14.11.2009 o godz. 14:25.
Odpowiedz cytując