|
Artka znam osobiscie i spoko czlowiek z niego,podobnie jak kolega wyzej jestem z okolic Proszowic i rzeczywiscie tam wymiatal,pozniej trenowal gdzies kogos,ale nie wiem gdzie.A transfery sa potrzebne i to bez dwoch zdan.
Semper Fidelis
,, Spadochroniarze nie umierają, tylko idą do piekła aby się przegrupować''
|