matizaq napisał(a):

Panowie mam małe pytanko...
Skasował mi się poprzedni save i gram od nowa Wisełką. Pierwszy sezon - wyszedłem z grupy LM i bedę grał z AZ Alkmaar (mam wyjątkowe szczęście w losowaniu). Zgłosiłem swoja kandydature na posadę selekcjonera WKS oraz Nigerii i obydwie federację chcą mnie przyjąć. Doradzcie mi którą kadrę wybrać ? Obydwie reprezentacje są moimi ulubionymi w Afryce i mam dylemat.....
P.S Zostały już wylosowane grupy MŚ :
Nigeria ma w grupie : Francję, Niemcy i Koree Południową , a WKS : Hiszpanie, Szwajcarie i Japonie.
|
Ja objąłem Nigerie i nie narzekam. Jest tam kilku dobrych zawodników (Yakubu, Mikel, Obasi, Martins, Yussuf, Yobo no i Kalu Uche

)
Mój bilans meczów wygląda tak:
MŚ: Nigeria - Chile 3:0, N. - Anglia 0:0, N. - Słowacja 3:1, N. - Australia 2:2, przegrana w karnych
el.PNA: N. - Rep. Zielonego Przylądka 3:0, N. - Dżibuti 7:1.
Aczkolwiek jeśli miałbym do wyboru Nigeria czy WKS, to wziąłbym WKS

Mimo wszystko mają chyba lepszych piłkarzy.