Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2559
Stary 14.11.2009, 14:04
matizaq napisał(a):Wyświetl post
Panowie mam małe pytanko...

Skasował mi się poprzedni save i gram od nowa Wisełką. Pierwszy sezon - wyszedłem z grupy LM i bedę grał z AZ Alkmaar (mam wyjątkowe szczęście w losowaniu). Zgłosiłem swoja kandydature na posadę selekcjonera WKS oraz Nigerii i obydwie federację chcą mnie przyjąć. Doradzcie mi którą kadrę wybrać ? Obydwie reprezentacje są moimi ulubionymi w Afryce i mam dylemat.....

P.S Zostały już wylosowane grupy MŚ :

Nigeria ma w grupie : Francję, Niemcy i Koree Południową , a WKS : Hiszpanie, Szwajcarie i Japonie.
Ja objąłem Nigerie i nie narzekam. Jest tam kilku dobrych zawodników (Yakubu, Mikel, Obasi, Martins, Yussuf, Yobo no i Kalu Uche )
Mój bilans meczów wygląda tak:
MŚ: Nigeria - Chile 3:0, N. - Anglia 0:0, N. - Słowacja 3:1, N. - Australia 2:2, przegrana w karnych
el.PNA: N. - Rep. Zielonego Przylądka 3:0, N. - Dżibuti 7:1.

Aczkolwiek jeśli miałbym do wyboru Nigeria czy WKS, to wziąłbym WKS Mimo wszystko mają chyba lepszych piłkarzy.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując