|
Ja kupiłem, no, wziąłem z wolnego transferu Smolarka - gość wymiata, już przez kibiców uznawany jest za strzał w 10, mimo, że na początku nie byli zwolennikami tego transferu. Kupiłem też Islandzkiego bramkarza, dwie klasy lepszy od Pawełka, oraz jeszcze do ataku Josepha Akpale z Clubu Brugge. W pierwszym meczu strzelił bramkę na wagę zwycięstwa z Legią, poźniej jednak słabiutko...czym może być to spowodowane?
|