Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
2546
14.11.2009, 12:21
Przyszedł do Wisełki Aruna Kone
Co prawda glownie dlatego ze w Sevilli siedział na lawie ale jakby nie patrzec w nowym FMie da sie sciagnac gwiazdy do Polski!!
Jaroo1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jaroo1
Znajdź inne posty napisane przez Jaroo1