To chyba też zależy jakimi zawodnikami się dysponuje. Ja chciałem wdrożyć atak pozycyjny w Aberdeen to mnie zaczęli wszyscy lać niesamowicie. Odkąd wróciłem do gry z kontry i ataków skrzydłami nagle od dwóch miesięcy ( w grze ) jestem niepokonany i toczę równe boje z takimi firmami jak Rangers czy Celtic.
