Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2545
Stary 14.11.2009, 12:21
To chyba też zależy jakimi zawodnikami się dysponuje. Ja chciałem wdrożyć atak pozycyjny w Aberdeen to mnie zaczęli wszyscy lać niesamowicie. Odkąd wróciłem do gry z kontry i ataków skrzydłami nagle od dwóch miesięcy ( w grze ) jestem niepokonany i toczę równe boje z takimi firmami jak Rangers czy Celtic.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując