Wyświetl pojedynczy post
Bartuk1906
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2542
Stary 14.11.2009, 11:41
pelek napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie jak sie zrzuca ekran bo nie mam za bardzo pojęcia a chciałem pokazać np.skład
można tak jak kolega wyżej napisał albo ..
po prostu klikasz Alt + F9 (domyślny zrzut ekranu w FM) i wchodzisz w
xxxxxxx\Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2010\screenshots

tam znajdują się screeny ... ;-P
Semper Fidelis!
Odpowiedz cytując