Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
Bufon144
Senior Member
Od: 04.2006
Offline
#
2538
14.11.2009, 10:24
gram z opcją 10 lig wybranych przez siebie
zaczynmałęm den bosch, pozniej dostałęm oferte z watford zeby sie utrzymac w 1 lidze angielskiej. Udało sie po czym dostałem oferte z Levante i prowadze juz drugi sezon
powoli ide do góry
Bufon144
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bufon144
Znajdź inne posty napisane przez Bufon144