Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3711
Stary 14.11.2009, 09:02
Informację o kontuzji Garguły potwierdza Wyborcza:

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,72...a_Garguly.html

Cytat:
W klubie utrzymują, że zawodnik najprawdopodobniej ma uraz przeciążeniowy. Z naszych informacji wynika jednak, że miał przejść USG kolana, w którym osiem miesięcy temu zerwał więzadła. Badanie miało sprawdzić, czy kontuzja od nowa nie daje o sobie znać.
Nie ma co się oszukiwać - dobrze nie jest.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując