Informację o kontuzji Garguły potwierdza Wyborcza:
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,72...a_Garguly.html
Cytat:
|
W klubie utrzymują, że zawodnik najprawdopodobniej ma uraz przeciążeniowy. Z naszych informacji wynika jednak, że miał przejść USG kolana, w którym osiem miesięcy temu zerwał więzadła. Badanie miało sprawdzić, czy kontuzja od nowa nie daje o sobie znać.
|
Nie ma co się oszukiwać - dobrze nie jest.