Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
svlo
Junior Member
Od: 04.2009
Offline
#
4090
14.11.2009, 02:06
SV_
napisał(a):
Co tam robi flaga Legii na trybunach? :O
Prawdopodobnie byli tam fani Juve, którzy przyjaźnią się z Legią.
http://www.youtube.com/watch?v=2CVzh3K29TQ
svlo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do svlo
Znajdź inne posty napisane przez svlo