Wyświetl pojedynczy post
svlo
Junior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4090
Stary 14.11.2009, 02:06
SV_ napisał(a):Wyświetl post
Co tam robi flaga Legii na trybunach? :O
Prawdopodobnie byli tam fani Juve, którzy przyjaźnią się z Legią.

http://www.youtube.com/watch?v=2CVzh3K29TQ
Odpowiedz cytując