Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
czarooh
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Skawina
Offline
#
12346
13.11.2009, 23:24
kamilll1906
napisał(a):
gdzie poza Buszkiem i allegro.pl moge kupić dzban/wazon do shishy
Shishka.pl mają oddział na Celnej 6
czarooh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do czarooh
Znajdź inne posty napisane przez czarooh