Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4179
Stary 13.11.2009, 22:31
PrzemyślABG napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że Pawłowskim Wisła powinna najbardziej się zainteresować.
Właśnie się zastanawiam dlaczego Łobodzińsk, a nie Pawłowski trafił do Wisły .... Chociaż sam się cieszyłem, że Wojtek wybrał Wisłę a nie Olympiakos.
Ostatnio edytowane przez cfa : 13.11.2009 o godz. 22:47.
Odpowiedz cytując