Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2535
Stary 13.11.2009, 21:44
LAB napisał(a):Wyświetl post
Ktos gra moze jako hardcore? Tzn 5,6 liga angielska,hiszpanska etc
Potrzebne mi jakies porady,jaka taktyka sie sprawdza,jak grac,bo narazie rowno po dupie dostaje
No ja gram 5 liga ang. Właściwie to 4 bo awansowałem do CCL2
..
Odpowiedz cytując