Wyświetl pojedynczy post
Kobieta_Wislak
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12339
Stary 13.11.2009, 21:23
pio napisał(a):Wyświetl post
czemu K_W nazywana jest przez niektórych ciocią?
Nie przez niektórych, tylko przez użytkownika o nicku: Tisu. Tylko On tak o mnie woła. Mniemam, że jest to spowodowane moim postem sprzed roku, kiedy to w ramach prezentu na gwiazdkę moja mała siostrzenica powiedziała do mnie pierwszy raz "ciociu ewo" i to napisałam w jakimś tam temacie świątecznym.
Innych powodów nie widzę.
Człowieka nie znam i nie mam z Nim nic wspólnego - a rzeczywiście może to wyglądać że się znamy - skoro tak o mnie mówi. Tyle w temacie...
Odpowiedz cytując