pio napisał(a):

|
czemu K_W nazywana jest przez niektórych ciocią?
|
Nie przez niektórych, tylko przez użytkownika o nicku:
Tisu. Tylko
On tak o mnie woła. Mniemam, że jest to spowodowane moim postem sprzed roku, kiedy to w ramach prezentu na gwiazdkę moja mała siostrzenica powiedziała do mnie pierwszy raz "ciociu ewo" i to napisałam w jakimś tam temacie świątecznym.
Innych powodów nie widzę.
Człowieka nie znam i nie mam z
Nim nic wspólnego - a rzeczywiście może to wyglądać że się znamy - skoro tak o mnie mówi. Tyle w temacie...