Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2534
Stary 13.11.2009, 21:09
Bartuk taktyka gram ktora sam sobie ulozylem, nic madrego. Nigdy mi sie nie chcialo jakos tych taktyk "przkopywac, obmyslac". Standardowo 4-4-2 na slabszych rywali logwych jakos tam bardziej ofensywnie sie ustawiam, skrzydlowym dalem zadania ofensywne, pomocnikom zeby czesto strzelali z dystansu itp
Bez zadnych fajerwerkow, lige frajersko wygrywam mala przewaga pkt Na LM gram bardziej defensywnie ustawiony, na razie na 3 proby w fazie grupowej raz bylem 4 i 2 razy 3. W LE odpadlem od razu z Galatasaray i Ajaxem Jak widac cienko Nie bede wiec podawal taktyki bo sie w tym ekspertem nie czuje

Skład:
http://i38.tinypic.com/213nexs.jpg

Fajny talencik:
http://i35.tinypic.com/29ff0oy.jpg
porownywany do Tomasa Rosickiego Fajnie jakby gosciu w Wisle zostal z 10 lat ale pewnie zaraz sodowka uderzy i ucieknie

Marcelo opchnałem za 60 mln zlotych bo juz mi fochy strzelał

Ogolnie bez jakihs mega fajerwerkow ale gra sie milo, mozna fajnych pilkarzy zanelzc zarowno mlodych talentow jak i starsze gwiazdy ktore do Wisły przejda. Mistrzostwa wywalczane jak mowie ledwo ledwo, w LM bez sukcesow. Jakbys konkretnie chcial jakis zrzut ekranu to napisz

PS A i najwazniejsze. W realu był bug a w grze naprawil. Cracovia spadla do 1 ligi uhehehe
Odpowiedz cytując