ja niestety zaczne grać w 10 dopiero od nastepnego tygodnia jak dobrze pojdzie ;] (względy techniczne), mógłby ktos sie podzielić uwagami co do startu sezonu jakies nowosci o ktore trzeba sie zatroszczyc czy raczej spokojnie jak w poprzednich wersjach ;> jakich dobrych grajków mozna juz sprowadzic w 1 okienku transferowym, oraz czy wyłapał kto na piracie, jakieś nieprzyjemne bugi
z gory dzieki
