Wyświetl pojedynczy post
Aaarrgh
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: K6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3112
Stary 13.11.2009, 20:35
Wojtas napisał(a):Wyświetl post

A Bakero pewnie bedzie w szoku jak pomysli pojecia ktore w Polsce nie istnieją

baza treningwa,boiska trenigowe,szkołki mlodziezowe,stadiony (Polonii) ..

jak bedzie miał jajca to bedzie krzyczał jak Dan,ale wtedy moze sie sam wykopac ze stołka.Zobaczymy
Ponieważ dostrzegam Wasze zainteresowanie obiektami treningowymi Polonii, chciałbym Was nieco uspokoić. Pod koniec rundy wiosennej lub tuż po jej zakończeniu Polonia otrzyma do własnej dyspozycji kompleks treningowy (2 boiska trawiaste + 1 boisko ze sztuczną trawą, budynki z szatniami i siłownią) położony w podwarszawskich Markach.
Dla zainteresowanych link: http://ksppolonia.pl/web/?typ=news&id=1086

A co do padających tu nazwisk Bakero, Beenhakkera i Toppmollera. Nazwiska poruszają wyobraźnię, ale nie ma co się łudzić, że naprawdę dobry zagraniczny szkoleniowiec zaryzykuje swoją reputacją w Polsce. Beenhakker i Toppmoller odcianają kupony od swej minionej kariery, a Bakero to wielka niewiadoma (choć życzę mu dobrze). Niestety, cała nasza liga jedzie na jednym koślawym wózku i jeśli chodzi o zagranicznych szkoleniowców to możemy wybierać między "upadłymi gwiazdami" a "kotami w worku".
Ostatnio edytowane przez Aaarrgh : 13.11.2009 o godz. 20:38.
Odpowiedz cytując