Wojtas napisał(a):

A Bakero pewnie bedzie w szoku jak pomysli pojecia ktore w Polsce nie istnieją
baza treningwa,boiska trenigowe,szkołki mlodziezowe,stadiony (Polonii) ..
jak bedzie miał jajca to bedzie krzyczał jak Dan,ale wtedy moze sie sam wykopac ze stołka.Zobaczymy
|
Ponieważ dostrzegam Wasze zainteresowanie obiektami treningowymi Polonii, chciałbym Was nieco uspokoić. Pod koniec rundy wiosennej lub tuż po jej zakończeniu Polonia otrzyma do własnej dyspozycji kompleks treningowy (2 boiska trawiaste + 1 boisko ze sztuczną trawą, budynki z szatniami i siłownią) położony w podwarszawskich Markach.
Dla zainteresowanych link:
http://ksppolonia.pl/web/?typ=news&id=1086
A co do padających tu nazwisk Bakero, Beenhakkera i Toppmollera. Nazwiska poruszają wyobraźnię, ale nie ma co się łudzić, że naprawdę dobry zagraniczny szkoleniowiec zaryzykuje swoją reputacją w Polsce. Beenhakker i Toppmoller odcianają kupony od swej minionej kariery, a Bakero to wielka niewiadoma (choć życzę mu dobrze). Niestety, cała nasza liga jedzie na jednym koślawym wózku i jeśli chodzi o zagranicznych szkoleniowców to możemy wybierać między "upadłymi gwiazdami" a "kotami w worku".