Wyświetl pojedynczy post
crapmaster
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5713
Stary 13.11.2009, 19:55
Mam wrazenie ze ten Pan Architekt to juz teraz bedzie gral tylko na nasza zwloke Wisle na zlosc czyli nam Zrobia wszystko by stadion nie stanal a budowe opoznic

Najwyzszy czas zlozyc im wizyte i grzecznie poprosic o wyjasnienia Biuro maja na przeciwko Rotundy Al 3 maja 7 p.301 A tak sie smiesznie sklada ze w poniedzialek WSZYSCY idziemy po bilety na derby od 11 w WS wiec przypakiem wszyscy bedziemy tamtedy przechodzic juz kolo 10, wypalic ostatniego fajka pod Rotunda i grupa przedstawic Nasz punkt widzenia

bo widze ze na maile to nie ma odzewu
Odpowiedz cytując