Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2529
Stary 13.11.2009, 19:52
Gram sobie tak Preston kiedy odszedłem z Den Bosch. Jak bawię się 10 lat w managery tak jeszcze czegoś takiego nie miałem !

http://img222.imageshack.us/img222/2154/midle.png

Bankrut - 100 mln długu.

Pocałunkiem śmierci było kupno ode mnie obrońce za 4 mln euro
Odpowiedz cytując