Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16455
Stary 13.11.2009, 19:16
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
40 milionowy kraj i nawet boiska dobrego w okolicy nie ma.


A dlaczego niby mamy sie tłuc po okolicach

Jakby ten klub zarządzany byl z głową juz pare lat temu powinno stac pare boisk ze sztuczną murawą....

Ale kto by sobie takimi szczegołami głowe zawracał....
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując