Maciuś napisał(a):

|
40 milionowy kraj i nawet boiska dobrego w okolicy nie ma.
|
A dlaczego niby mamy sie tłuc po okolicach
Jakby ten klub zarządzany byl z głową juz pare lat temu powinno stac pare boisk ze sztuczną murawą....
Ale kto by sobie takimi szczegołami głowe zawracał....