Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16454
Stary 13.11.2009, 19:13
yhh jak wy narzekacie masakra. KAŻDY bramkarz w karierze pewnie miał jakiegoś babola, także Moretto i Pawełek maja ale niestety Mario nie zagra wam jak Moretto np z Barcą i to już przemawia na jego korzyść
z takim narzekaniem to nigdy się nie wzmocnimy!!


Odpowiedz cytując