|
yhh jak wy narzekacie masakra. KAŻDY bramkarz w karierze pewnie miał jakiegoś babola, także Moretto i Pawełek maja ale niestety Mario nie zagra wam jak Moretto np z Barcą i to już przemawia na jego korzyść
z takim narzekaniem to nigdy się nie wzmocnimy!!
|