Wyświetl pojedynczy post
Lupo
Oficjalny piknik
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12333
Stary 13.11.2009, 19:12
A ja ciągle w temacie busów Kraków - Wadowice... Czy wszystkie stają gdzieś w pobliżu placu Jana Pawła II? albo gdzie jest najbliższy przystanek...? (potrzebuję dostać się na ulicę Teatralną, do WCK)
Odpowiedz cytując