Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16452
Stary 13.11.2009, 18:52
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
1 Z jednej strony żal naszej S-kadry(w szczególności bramkarzy) z drugiej nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło S kadra ma nowy sztab dzięki czemu Wisła będzie miała nowego trenera bramkarzy pytanie kim będzie nowy trener bramkarzy cudzoziemiec czy Polak?
Póki co zastępuje go były golkiper m.in. Proszowianki - Artur Łaciak
Odpowiedz cytując