1 Z jednej strony żal naszej S-kadry(w szczególności bramkarzy) z drugiej nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło S kadra ma nowy sztab dzięki czemu Wisła będzie miała nowego trenera bramkarzy pytanie kim będzie nowy trener bramkarzy cudzoziemiec czy Polak


?
2 jak oceniacie transfer Moretto pod nieobecność Kazimierskiego według was istnieją szanse na transfer bramkarza pod nieobecność trenera bramkarzy

?