Wyświetl pojedynczy post
Tuman
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 13.11.2009, 18:07
Dymcol napisał(a):Wyświetl post
a co wackiem waliłeś?
żeby nie był ot:

n7yhujfeddfvtyhuj


może daruj sobie już te swoje zabawne żarciki bo chyba tylko Ciebie one śmieszą.
Forza Wisła!
Odpowiedz cytując