Temat
:
Je***ij głową w klawiature.
Wyświetl pojedynczy post
Tuman
Senior Member
Od: 01.2008
Offline
#
179
13.11.2009, 18:07
Dymcol
napisał(a):
a co wackiem waliłeś?
żeby nie był ot:
n7y
huj
feddfvty
huj
może daruj sobie już te swoje zabawne żarciki bo chyba tylko Ciebie one śmieszą.
Forza Wisła!
Tuman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tuman
Znajdź inne posty napisane przez Tuman