Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4170
Stary 13.11.2009, 17:59
Bełchatów idzie na sprzedaż.Może ceny za tych zawodników nie będą tak wysokie teraz ? Ja bym sie zainteresował Coslym i Cetnarskim.Gol też by sie przydał bo Sobol ma już swoje lata
Odpowiedz cytując