|
Ogolnie nie chodzi o to czy wychowanek czy nie tylko trzeba popatrzec jakich bramkarzy ma (i za ile ich sprzedaje) Legia. To pokazuje ze w klubie najwazniejszy jest dobry sztab szkoleniowy. Bo dobry sztab szkoleniowy zatrudni/wytrenuje dobrych zawodnikow. Kazimierski swoimi wywiadami osmiesza siebie a z kibicow robi glupkow. Dowhan zarabia pewnie sporo ale nalezy sie chlopu bo dzieki niemu Legia ma z transferow bramkarzy kokosy.
|