Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3782
Stary 13.11.2009, 15:59
HEDu napisał(a):Wyświetl post
skrzydła Kosa - Błaszczu, moje marzenie spełnione. Środek Obraniak, Dudka dla zabezpieczenia (choc wole Murawskiego). Mysle ze oprócz Dudki i Kokoszki to skład jest świetny.
Wszystko super i pięknie ale czyż Smuda nie miał budować powoli składu na Euro 2012 ? W takim razie Kosowski nie bardzo pasuję bo nie wyobrażam sobie żeby dalej tak śmigał w wieku 35lat...oczywiście obecnie jest najlepszy na tą pozycję...
Odpowiedz cytując