HEDu napisał(a):

|
skrzydła Kosa - Błaszczu, moje marzenie spełnione. Środek Obraniak, Dudka dla zabezpieczenia (choc wole Murawskiego). Mysle ze oprócz Dudki i Kokoszki to skład jest świetny.
|
Wszystko super i pięknie ale czyż Smuda nie miał budować powoli składu na Euro 2012 ? W takim razie Kosowski nie bardzo pasuję bo nie wyobrażam sobie żeby dalej tak śmigał w wieku 35lat...oczywiście obecnie jest najlepszy na tą pozycję...