Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16446
Stary 13.11.2009, 15:58
wszystko fajnie *tofik*, ale to jednak my- kibice- będziemy się wstydzić potem najbardziej i po ewentualnych porażkach to my będziemy płakać...
Polityka transferowa Wisły- szczególnie w przypadku bramkarzy, jest koszmarna, zła, beznadziejna! Niektórzy narzekają, że tak długo itd. A ja narzekam raczej na to, że żaden nie gwarantował nam tego, iz będzie lepszy od Pawełka (pamiętajcie, że trener bramkarzy jest jeden i cała trójka ma z jednym trenerem zajęcia ). Tu się trzeba zastanowić! :/ Mnie jakoś bardziej ta wiadomość zmartwiła... Taki już.. doświadczony koleś, ale poziomu LM to on raczej nie gwarantuje. Myślę, że Pawełek obecnie gorszy nie jest (i od razu: patrzcie ku... obiektywnie, a nie jak jacyś zawistni.. ludzie, którzy tylko błędy pamiętają :|)
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując