Wyświetl pojedynczy post
Eleusis
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3781
Stary 13.11.2009, 15:47
Wg. mnie dobry pomysł z tym Dudką. Ostatnio gra w miarę cżęsto w Auxerre, co jest ważne. Poza tym chłopak jest jednym z najlepszych wytrzymałościowo w zespole. Myślę że będzie dobrze,skład jest ok.
Odpowiedz cytując