Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
Eleusis
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
3781
13.11.2009, 15:47
Wg. mnie dobry pomysł z tym Dudką. Ostatnio gra w miarę cżęsto w Auxerre, co jest ważne. Poza tym chłopak jest jednym z najlepszych wytrzymałościowo w zespole. Myślę że będzie dobrze,skład jest ok.
Eleusis
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Eleusis
Znajdź inne posty napisane przez Eleusis