Arapaho napisał(a):

|
A czemu niby nie można ustalić ze w hali w czyżynach będą grały koszykarki, siatkarki i koszykarze za darmo? Wtedy miasto nie wydaje tych kilkudziesieciu milionów złotych. hala nie stoi pusta w weekendy bez Ligi Światowej i innych dużych imprez.Klub bierze kasę za bilety i reklamę- wilk syty i owca cała
|
Niby dobry pomysł,ale co w tedy z weekendem w który np nasze koszykarki rozgrywają mecz i jest weekend ligi światowej ? Wszak nie od dziś wiadomo że nasza obecna hala jest dopuszczona do rozgrywek warunkowo i to od wielu sezonów już...