Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1131
Stary 13.11.2009, 14:49
dymek_nhs napisał(a):Wyświetl post
Crash hmm ciekawy argument ginie się od jednego strzału. Osobiście wybrał bym mw2. Bo 5 to totalna kaszana
No tak, rozwala mnie w grach tego typu online, że koleś siedzi gra dzień i noc i wyćwiczy sie na tyle iż pakuje w niego caly magazynek z Thompsona a on mnie 4 strzalami z kolta zabija... potem na powtórce widze że zostaje mu 5% życia.
Tam można wyciąc 5 naraz jeśli biegną kolo siebie, i gra mi sie podobala. Ale pytalem sie w sumie kogoś kto już grał

no,no,no rozgrywka posieci w stylu konsol mnie nie przekonuje: http://www.cdaction.pl/news-9384/mod...iplayerem.html
Ostatnio edytowane przez <Crasch> : 13.11.2009 o godz. 14:58.
Odpowiedz cytując