dymek_nhs napisał(a):

Crash hmm ciekawy argument ginie się od jednego strzału. Osobiście wybrał bym mw2. Bo 5 to totalna kaszana
|
No tak, rozwala mnie w grach tego typu online, że koleś siedzi gra dzień i noc i wyćwiczy sie na tyle iż pakuje w niego caly magazynek z Thompsona a on mnie 4 strzalami z kolta zabija... potem na powtórce widze że zostaje mu 5% życia.
Tam można wyciąc 5 naraz jeśli biegną kolo siebie, i gra mi sie podobala. Ale pytalem sie w sumie kogoś kto już grał
no,no,no rozgrywka posieci w stylu konsol mnie nie przekonuje:
http://www.cdaction.pl/news-9384/mod...iplayerem.html