Temat
:
Je***ij głową w klawiature.
Wyświetl pojedynczy post
LoRd
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Kraków - Oświecenia ...
Offline
#
177
13.11.2009, 14:37
JŻS ... nie no dobra żartuje ...
[dup]
p[;' - takie cos mi wyszlo ale przyznam sie lekko uderzyłem bo się o klawiaturę bałem
PS: mam nadzieje, że nie mam w domu ukrytej kamery
-> Prawda jest jak du*a, każdy ma swoją ...
LoRd
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LoRd
Znajdź inne posty napisane przez LoRd