Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16440
Stary 13.11.2009, 13:20
tofik napisał(a):Wyświetl post
Normalka u niego. W AEKu puścił identyczną szmate, a grali w nocy.

http://www.youtube.com/watch?v=RJl5IrkceC8
http://www.youtube.com/watch?v=48pK65JhFiE

Nie no świetny jest. Dobra, ja już swoje powiedziałem. Znawcy co go widzieli raz w życiu z Barcą wiedza lepiej.

puścić gola Żurawia z głowy to ... zaszczyt jest
wszak Żuraw tak dosyć .... niechętnie strzelał głową

na weszło jest też jego bramka puszczona w meczu Benfiki


świetny jest
nudzić się z nim nie będziemy
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując