KOMINEK napisał(a):

Z bramkarzami to jest tak, że jak popełnią błąd to skutki są opłakane. Jak Brożek z Małym z 2 m do bramki nie trafią to klniemy przez 10 min a jak Mariusz blotkę puści to do końca życia będziemy pamiętać.
Nie ma bramkarzy bezbłędnych chodzi o to, jaki procent ich interwencji jest udanych a jaki nie i to stanowi bądź nie o ich klasie
.
|
Ba wrecz wtedy sie mowi co za pech ze z metra nie trafil, a takich kiksow obaj panowie przec Ciebie wymienieni maja razem ze 100 razy wiecej niz Pawelek.
Ale to po Pawelku sie trzeba powozic ze jest cienki, znam ten bol wszak bylem bramkarzem.