kot napisał(a):

Jestem pełen szacunku dla Radnych inicjatorów powstania hali sportowej "TS Wisła"
...
Radni Miasta Krakowa, głosujcie za halą sportową Wisły, jak za logiczną gospodarnością Miasta Krakowa oraz jego sportowym rozwojem.
|
100% poparcia. Proponuję abyś wysłał to do wszystkich radnych jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.