Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5691
Stary 13.11.2009, 12:37
kot napisał(a):Wyświetl post
Jestem pełen szacunku dla Radnych inicjatorów powstania hali sportowej "TS Wisła"
...

Radni Miasta Krakowa, głosujcie za halą sportową Wisły, jak za logiczną gospodarnością Miasta Krakowa oraz jego sportowym rozwojem.
100% poparcia. Proponuję abyś wysłał to do wszystkich radnych jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.
Odpowiedz cytując