Wyświetl pojedynczy post
Eleusis
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16433
Stary 13.11.2009, 10:17
Kazimierskiego zatrudnili chyba tylko z tego powodu, że w reprezentacji i tak nic nie zepsuje, żadnych bramkarzy a Dowhań będzie mógł szkolić następne perełki... Ja bym chciał u nas Andrzeja Dawidziuka, jeden z najlepszych trenerów bramkarzy w Polsce.
Odpowiedz cytując