|
Kazimierskiego zatrudnili chyba tylko z tego powodu, że w reprezentacji i tak nic nie zepsuje, żadnych bramkarzy a Dowhań będzie mógł szkolić następne perełki... Ja bym chciał u nas Andrzeja Dawidziuka, jeden z najlepszych trenerów bramkarzy w Polsce.
|