JOSE 841 napisał(a):

|
Pocieszający jest fakt że w Wiśle nie ma trenera bramkarzy bo wyjechał co prawda lepiej pózniej niż wcale chociaż juz powinien pożegnać sie ze stołkiem po kompromitacji Pawełka z Levadią więc tym razem chyba pierwszy raz w sprawie zatrudnienia bramkarza między słupkami wiślackiej bramki najwięcej bedzie miał do powiedzenia Skorża
|
To czyim
podwładnym był(jest)Kazimierski?Skorża chce jakiegoś bramkarza,a Kazimierski mówi nie i Skorża musi podkulić ogon,tak? Od dawno lansuje się tu takie piramidalne bzdury.