Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2954
Stary 12.11.2009, 22:36
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Co innego jest "non-disclosure agreement" który dotyczy funkcjonowania firmy a co innego sprawa bezprawnego wyrzucenia z pracy. Jeśli Ochalika wyrzucili za coś czego nie zrobił albo inaczej za coś co kazano mu zrobić to gościu ma prawo dochodzić swego w sądzie i żadna tajemnica go nie obowiązuje.
W sądzie - tak. W mediach - nie. Tak więc nawet jeśli planuje złożyć pozew, to i tak będzie siedział cicho poza salą sądową.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując