KOMINEK napisał(a):

|
Co innego jest "non-disclosure agreement" który dotyczy funkcjonowania firmy a co innego sprawa bezprawnego wyrzucenia z pracy. Jeśli Ochalika wyrzucili za coś czego nie zrobił albo inaczej za coś co kazano mu zrobić to gościu ma prawo dochodzić swego w sądzie i żadna tajemnica go nie obowiązuje.
|
W sądzie - tak. W mediach - nie. Tak więc nawet jeśli planuje złożyć pozew, to i tak będzie siedział cicho poza salą sądową.