Temat
:
Krakowskie zakamarki, ciekawe, mniej znane miejsca
Wyświetl pojedynczy post
Jago
Member
Od: 08.2008
Offline
#
123
12.11.2009, 22:21
kacap
napisał(a):
niebanalne ? To może moja sypialnia
?
a Skałki ? W sumie teraz trochę piździ, ale tam ładnie o zachodzie jest.
Wiesz..
właśnie szukałem czegoś bardziej oryginalnego bo Skałki to oklepane
ale dzieki za pomoc
"
Bo najważniejsze chęć istnienia, spokojne dni i spełnione marzenia..."
Jago
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jago
Znajdź inne posty napisane przez Jago