Wyświetl pojedynczy post
Jago
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 12.11.2009, 22:21
kacap napisał(a):Wyświetl post
niebanalne ? To może moja sypialnia ?

a Skałki ? W sumie teraz trochę piździ, ale tam ładnie o zachodzie jest.

Wiesz.. właśnie szukałem czegoś bardziej oryginalnego bo Skałki to oklepane ale dzieki za pomoc
" Bo najważniejsze chęć istnienia, spokojne dni i spełnione marzenia..."
Odpowiedz cytując