Svartis napisał(a):

|
Dziś zdalem, ale z racji ze mialem urodziny wczoraj, nie mam jeszcze dowodu i tu moje pytanie da się w jakis sposób odebrać prawko bez takowego dokumentu?
|
To samo co na egzaminie czyli jest Ci potrzebny przy odbiorze dowód lub paszport.
Ja zdawałem tydzień temu wklikałem dzisiaj swoje dane na tej stronie sprawdzającej i jak narazie Status : Przyjęto wniosek, mam nadzieję, że w poniedziałek będzie już do odbioru
