Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#966
Stary 12.11.2009, 22:13
Svartis napisał(a):Wyświetl post
Dziś zdalem, ale z racji ze mialem urodziny wczoraj, nie mam jeszcze dowodu i tu moje pytanie da się w jakis sposób odebrać prawko bez takowego dokumentu?
To samo co na egzaminie czyli jest Ci potrzebny przy odbiorze dowód lub paszport.

Ja zdawałem tydzień temu wklikałem dzisiaj swoje dane na tej stronie sprawdzającej i jak narazie Status : Przyjęto wniosek, mam nadzieję, że w poniedziałek będzie już do odbioru
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując