Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Cetnik
Senior Member
Od: 11.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
12317
12.11.2009, 21:54
LuKaS TSW
napisał(a):
Jest już może listopadowe To My Kibice do kupienia w Krakowie?
Tak jest już w Empiku do kupienia..i dodam że na okładce widnieje brzuchaty Pan z Arki Gdynia.
SAMO JEDAN KLUB...
Cetnik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cetnik
Znajdź inne posty napisane przez Cetnik