Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16424
Stary 12.11.2009, 21:48
MichauSzczu

mam nadzieje że to joke ;P bo ewidentnie widać że to skośnooki gwiazdor tamtejszej ligi zapewne

swoją drogą świetne interwencja

ps macie tutaj babola Quima np

http://www.youtube.com/watch?v=-jztH...eature=related

i co też jest słabym bramkarzem? ;p
Powód: :D
Ostatnio edytowane przez Kluvi : 12.11.2009 o godz. 21:55.


Odpowiedz cytując