Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Westmoreland
Senior Member
Od: 08.2006
Offline
#
12315
12.11.2009, 21:48
Gdzie można definitywnie zamknąć konto na bet-at-home (jaka jest ścieżka)? Aby już nigdy nie kusiło...
Si vis pacem, para bellum.
(Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny.)
Westmoreland
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Westmoreland
Znajdź inne posty napisane przez Westmoreland