Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3110
Stary 12.11.2009, 21:34
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,t...l?ticaid=1917d
Facet jeszcze nie wie co stracił hehehe

L
Ale popatrzyć trzeba na to z drugiej strony. Nie ma znaczenia jak liga, jaki klub, byleby płacili. Navio Scala coś tam swego czasu w Kosovie trenował.Coś cienko musi być skoro Toppmeller chciał do Polonii. Odnoszę wrażenie,że jakby ktoś wyłożył odpowiednią sumę to i Hitzfeld przyszedł by trenować jakiś zespół z 1 ligiW sumie fama poszła,że są nadziani w Polsce, wyników być nie może, bo i kim je zrobić ale kasę zapłacą przyzwoitą. Zresztą Benhakker ładnie nas wypromował, bo doprawdy kontrakt miał jeden z najwyższych i ile nie najwyższy spośród selekcjonerów w Europie. Czyli wystarczy coś tam kiedyś zdobyć to zaraz w dzikim i zimnym kraju mogą kasę wyłożyć.

Bakero wygra jeden mecz coś czuje. Chłopcy na adrenalinie wyjdą i pokonają Legię, Wojciechowski przemówi,że polscy trenerzy to o trenerce pojęcia nie mają, a tu proszę, Hiszpan,Bakero i jak ładnie grają. Później chłopcy zejdą z adrenaliny i dostaną trzy razy w łeb. Wojciechowski sypnie tekstem,że wszyscy trenerzy to idioci, oszući,bez względu skąd są i sam zrobi kurs trenerski i obejmie swój zespół. I to będzie prawdziwy Mesjasz,wizjoner.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 12.11.2009 o godz. 21:40.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując