Pan Jotka napisał(a):

Ale popatrzyć trzeba na to z drugiej strony. Nie ma znaczenia jak liga, jaki klub, byleby płacili. Navio Scala coś tam swego czasu w Kosovie trenował

.Coś cienko musi być skoro Toppmeller chciał do Polonii. Odnoszę wrażenie,że jakby ktoś wyłożył odpowiednią sumę to i Hitzfeld przyszedł by trenować jakiś zespół z 1 ligi

W sumie fama poszła,że są nadziani w Polsce, wyników być nie może, bo i kim je zrobić ale kasę zapłacą przyzwoitą. Zresztą Benhakker ładnie nas wypromował, bo doprawdy kontrakt miał jeden z najwyższych i ile nie najwyższy spośród selekcjonerów w Europie. Czyli wystarczy coś tam kiedyś zdobyć to zaraz w dzikim i zimnym kraju mogą kasę wyłożyć.
Bakero wygra jeden mecz coś czuje. Chłopcy na adrenalinie wyjdą i pokonają Legię

, Wojciechowski przemówi,że polscy trenerzy to o trenerce pojęcia nie mają, a tu proszę, Hiszpan,Bakero i jak ładnie grają. Później chłopcy zejdą z adrenaliny i dostaną trzy razy w łeb. Wojciechowski sypnie tekstem,że wszyscy trenerzy to idioci, oszući,bez względu skąd są i sam zrobi kurs trenerski i obejmie swój zespół. I to będzie prawdziwy Mesjasz,wizjoner.