|
Boże widzisz i nie grzmisz!!
Ludzie weźcie na youtube i sobie zobaczcie jakie babole najlepsi bramkarze świata puszczali..
Jesteśmy liga ogórkową niestety więc naprawdę taki bramkarz by nam się przydał.
Swoją drogą Moretto puszczał babole Pawełek też ale pokaż mi mecz w którym Pawełek zatrzymuje Barcelone jak Moretto, czy Pawełek ma jakieś mecze w LM? ;>
Z tego co widać jak Moretto nie jest w formie gra na poziomie Pawełka ale jak już forma jest to jak dla mnie jest 3x lepszy od niego
|