Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12310
Stary 12.11.2009, 20:14
Hector napisał(a):Wyświetl post
Jeśli był taki temat to bardzo przepraszam, ale niestety nie znalazłem

Więc chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób mógłbym powiesić szaliki na ścianie aby nie uszkodzić ich a zarazem ściany?
Kiedyś czytałem, że przykleja się je plasteliną (czy czymś podobnym), ale na ścianie zostają tłuste plamy.

Z góry dzięki za wszelką pomoc

Pzdr
Wiesz najlepiej naucz je lewitowac wtedy nie bedzie problemu.Od takich spraw jest temat<Mam pytanie>

A tak na serio
Wbijajac gwozdz, szpilke nie uszkodzisz szalika bo niby jak
Tasma dwu stronna do wykladziny powinna zalatwic sprawe ale zrywajac i tak zostanie slad.Chcac cokolwiek powiesic na scianie nie naruszajac jej patrz na pierwsze zdanie mojego postu
,
Odpowiedz cytując