Wiesz najlepiej naucz je lewitowac wtedy nie bedzie problemu.Od takich spraw jest temat<Mam pytanie>
A tak na serio
Wbijajac gwozdz, szpilke nie uszkodzisz szalika bo niby jak
Tasma dwu stronna do wykladziny powinna zalatwic sprawe ale zrywajac i tak zostanie slad.Chcac cokolwiek powiesic na scianie nie naruszajac jej patrz na pierwsze zdanie mojego postu